Huawei Kunlun Sunucularını Ankara’da Tanıttı

Huawei, kurumsal iş çözümleri alanında yeni teknolojilerini Ankara’da müşteri ve çözüm ortaklarına tanıttı. Kurumsal çözümlerde siber güvenlik, hız ve performansa büyük önem veren kamu kuruluşları ve iş dünyası temsilcilerinin bir araya geldiği toplantıda konuşan Huawei Kurumsal İş Çözümleri Ülke Müdürü Serdar Yokuş; artan veri trafiğinin gereksinim duyduğu hız, kapasite ve güvenliğin daha yüksek performanslı yeni sistemleri zorunlu kıldığını belirtti.

Huawei kunlun

Huawei Kurumsal İş Çözümleri Ülke Müdürü Serdar Yokuş ve ARTronic Şirket Ortağı Yüksel Erdoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe çok sayıda bakanlık ve kamu kuruluşundan yetkililerle özel şirket temsilcileri katıldı.

Rekabetin ve iş yapma modelinin şekil değiştirdiği bir dünya dönüşümünden söz eden Huawei Kurumsal İş Çözümleri Ülke Müdürü Serdar Yokuş, “Artık şirketler yerine bireyler iş hayatını şekillendiriyor. Değişen bireysel ihtiyaçlar farklı teknoloji platformlarını gerekli kılıyor. Bu talepleri karşılayabilmek için yeni teknolojik altyapılar ve platformlar gerekiyor. Huawei yaygın ve etkin global Ar- Ge networku sayesinde bu ihtiyacın gerektirdiği teknolojileri geliştiriyor”dedi.

Huawei’nin En Yüksek Performanslı Sunucuları Türkiye’de

Huawei’in geliştirdiği Kunlun adlı yeni nesil sunucu sisteminin tanıtımını yapan Yokuş, Kunlun ürünlerinin Huawei dünyasının en yüksek performanslı sunucu platformu olduğunu belirtti. Kunlun’un yüksek performansta liderliğin yanı sıra, güvenlik ve açık ekosistemlerle de entegrasyon sağladığını anlatan Yokuş, bu nedenle bulut sanallaştırma sistemleri için en iyi konsolidasyonu sağladığının altını çizdi.

1477477480_kunlun

Huawei Sunucu Başkan Yardımcısı Cody Wang, Türkiye’nin Huawei için öncelikli bir ülke olduğunu ve Kunlun’un Almanya ‘dan sonra ilk defa Türkiye’de lanse edildiğini ifade etti.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?