HP İnce İstemciler Yüksek Performans Sağlıyor

HP, yeni nesil ince istemcilerini, PC benzeri mükemmel performans ve yeni bulut bilişim dünyasının güvenlik talebi için şık tasarımlarla duyurdu. HP t530 İnce İstemci ve HP mt21 Mobil İnce İstemci, zengin bulut bilişim deneyimlerini etkinleştirmek için doğru miktarda bilgi işleme ve kesintisiz grafik yetenekleri sunan bir dizi pazar için ideal platformlardır.

HP İnce İstemciler Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Jeff Groudan ,”HP t530’un modern görünümü ince istemci tasarımının kazanımlarını artırıyor. Üstün güvenlik özellikleri ve performansı, yeni tasarlanmış gömülü işletim sistemleri ve sistem tehditlerine karşı koruma sağlayan sanallaştırılmış bulut bilişim donanımı ile bir arada. Çok özellikli, ince ve hafif HP mt21 Mobil İnce İstemci, performans açısından zengin bir kullanıcı deneyimi sunuyor.”

Yeni nesil ince istemciler- HP t530

Yeni, zarif ve modern bir tasarıma sahip olan HP t530 İnce İstemci, geleceğin ofisi için tasarlanan ilk HP ince istemcisi. Çağrı merkezleri, PC değişimi ve bulut bilişim uygulamaları gibi anahtar kullanım durumları için gerekli özel teknolojiler ve kapasiteler de dahil olmak üzere performans ve özel yapılandırmalar sunabilen optimize edilmiş bir ince istemci platformu olan pazar segmentleri sağlamak üzere tasarlandı. Farklı ihtiyaçları olan kullanıcılar, kendileri için yapılandırılmış, bir seri bağlantı noktası veya VGA bağlantı noktası da dahil olmak üzere birçok isteğe bağlı G / Ç bağlantı noktası ve bellek, depolama seçenekleri ile modeller edinebilir. HP t530, daha fazla lokal işlem ve grafik oluşturma görevleri yüklemek için en yeni sanallaştırılmış ve bulut bilişim iş yükleri ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

HP mt21 – zengin özelliklere sahip, değer katan mobil ince istemci

HP mt21 Mobil İnce İstemci, kurumsal sunucu tabanlı bilgi işlem, web ve tarayıcı tabanlı uygulamalara erişim için tasarlanmış. Mt21, sağlam bir alüminyum klavye, ultra ince gümüş renk dış görünüm ve MIL-STD testini geçebilen dayanıklılığa sahip şık bir tasarımdır.  1366 x 768 çözünürlüğü destekleyen 14 inç diyagonal FHD veya HD parlama önleyici ince LED arkadan aydınlatmalı ekran aracılığıyla zengin ve etkileyici bir kullanıcı deneyimi sağlar. Ekran, HP Audio Boost, gürültü giderme yazılımı ve en iyi mobil uyumu için yüksek çözünürlüklü 720p web kamerası[ içerir. Kullanıcılar, USB-C ™ üzerinden bağlamayı destekleyen tek bir kabloyla masaüstü üretkenliğine hızla geçiş yapabilir. Mt21, Windows 10 IoT ile kullanılmak üzere opsiyonel bir parmak izi okuyucu ile yapılandırılabilir.

Etiketler: , ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?