Güngören, Ozan Elektronik Para’da

Ozan Elektronik Para, kadrosunu sektörün deneyimli isimleri ile güçlendirmeye devam ediyor. 18 yıllık sektör deneyimi bulunan Özer Soner Güngören, Ozan Elektronik Para’da Satış Direktörü olarak görev yapacak.

70 kişilik uzman kadrosunu deneyimli isimlerle güçlendirmeyi sürdüren Ozan Elektronik Para, e-ticaret ve ödeme sistemleri sektörlerinde önemli görevler üstlenmiş olan Özer Soner Güngören’i Satış Direktörü olarak kadrosuna kattı.

Lisans eğitimini Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler alanında tamamlayan Özer Soner Güngören, iş hayatına Türk Hava Yolları’nda başladı. Profesyonel iş hayatı boyunca; Gedik Holding, Hitay Holding, Webdenal, Tekzen ve Ofix gibi e-ticaret firmalarının kuruluş ekiplerinde yönetici olarak görev yapan Güngören, ödeme hizmetleri sekötürüne PayU Türkiye ile giriş yaptı. PayU Türkiye’nin ardından iPara’da Satış Müdürü olarak görev alan Güngören, 18 yıllık sektör deneyimini Ozan Elektronik Para’nın güçlü vizyonu ile birleştirdi. Özer Soner Güngören, Satış Direktörü olarak 2022 Ocak ayında Ozan Elektronik Para ekibine katıldı.