Evde Kalmak Kulaklık ve Ses Sistemi Satışlarını Artırdı

Bircom, dijital kullanım raporlarını açıkladı. Rapora göre, ofis ve çağrı merkezi ürünlerinden, gaming kulaklıklarına dek ürün satışları son iki haftadır ciddi bir artış gösteriyor.

Dünyaca ünlü çok sayıda markanın yanı sıra kendi ürünleriyle sektörde yer alan Bircom, dijital kullanım raporlarını açıkladı. Bircom verilerine göre; ofis ve çağrı merkezi kulaklıklarında yüzde 40 oranında artış yaşanırken, gaming kulaklıklarında yüzde 20 artış gözlemleniyor. Ek olarak; evde müzik dinleme deneyimini iyileştirmek isteyen kullanıcılar da kulaklık ve hoparlör satışlarını yüzde 23 oranında artırmış durumda.

Online ders takip edenler ve evden çalışmaya devam edenlerin yanı sıra, gündemin oluşturduğu endişeden kaçmak ve keyifli vakit geçirmek için oyunlara yoğun ilgi gösterenler de dijital dünya nimetlerinden faydalanıyor.

Kalabalık aile yapısına sahip Türk kültüründe, beraber film ve dizi izlemek isteyenlerin kurtarıcısı ise hoparlör sistemleri oluyor. Ailece etkinlik yapmayı sevenler ve bir arada olmayı tercih edenler için ses seviyesini ve kalitesini artırmak amacıyla kullanılan hoparlör sistemlerinin satışı da son dönemde artış gösteren ürünler arasında.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?