Epson’dan Yeni Yazıcı: WorkForce Pro WF-M5799DWF

Epson’un yeni çok işlevli yazıcısı WorkForce Pro WF-M5799DWF; enerji tasarrufu, düşük toplam sahip olma maliyeti ve ilk sayfa çıkışı süratiyle işletmelerin verimliliğini artırıyor.

Inkjet baskı teknolojisinin avantajlarıyla kurumların tasarruf etmesini sağlayan yeni Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF yazıcı, iş süreçlerinin idealize edilmesi için birçok farklı özelliğe sahip. Ofis tipi yeni model; otomatik çift taraflı baskı, tarama, faks ve fotokopi işlevleri sunuyor. Mono yazıcı WF-M5799DWF, PCL ve PostScript 3 de dahil olmak üzere PDL uyumluluğuna sahip. İşletmeler; WorkForce Pro WF-M5799DWF’nin az enerji tüketimi, düşük toplam sahip olma maliyeti ve hızlı ilk sayfa çıkışı özellikleriyle kazanıyor.

İlk sayfa çıkışında maksimum hız ve 40 bin sayfalık baskı

Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF, karşılaştırılabilir lazer yazıcılara kıyasla 4,8 saniye ile en hızlı İlk Sayfa Çıkış Süresine (FPOT) sahip. Kategorideki en yüksek mürekkep verimi ile malzeme değiştirmeden 40.000 sayfaya kadar baskı almak mümkün. Yeni modeldeki 250 sayfalık ana kağıt tepsisi ve 830 sayfaya kadar çıkan kağıt kapasitesi sayesinde iş kesintisi minimuma iniyor. Ayrıca; basit kağıt yolu ve temassız baskı özelliği sayesinde geri dönüştürülmüş kağıt, kuşe kağıt, zarf ve etiketlerin de içinde bulunduğu çeşitli yüzeylere baskı alınabiliyor.

Yüksek Baskı Hacminde Yüzde 90’a Varan Enerji Tasarrufu

WF-M5799DWF, yüksek verimi ve inkjet teknolojisi sayesinde çok daha düşük miktarda sarf malzemesi kullanır. Ürünün baskı yaparken kullandığı enerji, karşılaştırılabilir lazer yazıcılara kıyasla yüzde 90’a varan oranda düşüktür. Yüksek siyah beyaz baskı hacmine sahip ofisler için ideal olan yeni modeldeki yazılım ve araç serisi güvenli baskı seçenekleri ile verimli tarama sağlar ve cihazları uzaktan yönetmeye yardımcı olur. NFC ve kablosuz bağlanabilirlik, mobil cihazlardan baskıyı destekler. Akıllı telefonlardan esinlenilen kullanıcı arabirimi ve dokunmatik ekranı ile sezgisel bir şekilde kullanılabilir.

Etiketler: ,