Epson EB-1470Ui İle Ofiste Olmayanlar da Toplantılarınızda Size Eşlik Edecek

Dünya projektör lideri Epson’un sunduğu Epson EB-1470Ui modeli Full HD Lazer Toplantı Çözümü, ekip çalışması için üretilmiş, uzaktaki kullanıcılarla birlikte çalışmaya olanak sağlamak için tasarlanmış, ölçeklenebilir 100 inç lazer görüntüleme özellikli, ideal, etkileşimli toplantı alanı çözümü olarak dikkat çekiyor. Onu kısaca özetlememiz gerekseydi “Tam bir ofis profesyoneli” derdik.

Epson Lazer Teknolojisi Farkı

Bakım gerektirmeyen etkileşimli Epson EB-1470Ui modeli Full HD Lazer Toplantı Çözümü, bakımla ilgili zorlukları ve maliyetleri ortadan kaldırır. Büyük ve boyutlandırılabilir görüntüleme sisteminde birlikte çalışmaya imkan tanıyan çok etkili toplantılar yapmanızı sağlayarak, daha fazla bilgi paylaşmayı ve daha iyi iletişimi mümkün kılar.

Epson EB-1470Ui parmakla dokunma/çift kalem kullanma, Full HD WUXGA çözünürlük, iki kaynağı tek bir ekranda paylaşabilme, kablosuz ve uzaktan çok konumlu bağlantı özelliklerine sahiptir.

Tüm Ekip Birlikte Çalışabilir

EB-1470Ui; kağıtlı yazı tahtaları, beyaz tahtalar ve geleneksel ekranların sağladığı avantajları tek bir birleştirilmiş çözümde bir araya getirir. Katılımcılar, özel bir yazılıma ihtiyaç duymadan çeşitli mobil cihazlardan beyaz tahta içeriğini görüntüleyebilir ve bu içeriğe not ekleyebilir. Ayrıca toplantılar ve notlar için parola uygulayabilme olanağı sayesinde bilgilerin güvenliği sağlanır.

Dijital açıklama ekleme özelliğini kullanarak dizüstü bilgisayar ve mobil cihazlarla uzaktan birlikte çalışmanın ve neredeyse her yerdeki kullanıcılara güvenle bağlanarak uzaktan masaüstü paylaşmanın avantajlarından faydalanın.

Ürüne dair daha detaylı bilgiyi aşağıdaki adreste bulabilirsiniz:

https://www.epson.com.tr/products/projectors/ultra-short-distance/eb-1470ui?productfinder=1470U%C4%B0