Dell Technologies Yeni Dell EMC PowerMax’i Tanıttı

Sektörde bir ilk olan yeni depolama çözümü, olağanüstü performans ve çoklu bulut esnekliğini sunan Dell EMC PowerMax, depolama liderliğini müşterilerinin bulut, otomasyon ve yeni nesil iş yükü optimizasyonu alanlarındaki en zorlu BT ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ileriye taşıyor.

Dell Technologies, Dell EMC PowerMax’te önemli güncellemeler yaptığını, günümüzün ve yarının en kritik uygulamalarına yönelik olarak sınıfının en iyisi performansı temin etmek için yeni nesil teknolojileri uygulamaya koyduğunu açıkladı.

Dell EMC PowerMax, 2018 yılında lanse edildikten buyana üst düzey bankalar, bulut hizmeti sağlayıcıları ve sağlık şirketleri dahil tüm sektörlerdeki gelişmiş depolama teknolojilerini kullanan müşterilerine düşük gecikmenin önemli olduğu ve en yüksek esnekliğin temel gereksinim olduğu en zorlu uygulamalarını desteklemekte yardımcı oldu. IDC’ye göre Dell EMC, en yakın rakibinin yaklaşık üç katı olan yüzde 43,9 pay ile gelişmiş depolama çözümleri pazarının tartışmasız lideri.

Dell EMC PowerMax, Kalıcı Bellek Olarak Çift Bağlantı Noktalı SCM SSD’ler

Dell EMC PowerMax, çift bağlantı noktalı Intel Optane SSD’lere ve kalıcı bellek olarak Depolama Sınıfı Belleğe (SCM) sahip piyasadaki ilk ürün. Dell ile Intel arasındaki ortak geliştirme çalışmalarının bir sonucu olan çift bağlantı noktalı Intel Optane SSD’ler, iki şirket arasındaki onlarca yıldır süregelen ortaklığın en son meyvesi.