Defender Teknoloji’nin Yeni Türkiye Distribütörü TNB Oldu

Defender Technology, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş.’nin Defender ve Redragon markalarının Türkiye ve KKTC distribütörü oldu.

BT dünyasının önde gelen firmalarından TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş., Defender Teknoloji ile yaptığı işbirliği kapsamında Redragon ve Defender ürünlerini online ve offline olarak geniş bir iş partnerleri ağı ile buluşturacak.

Defender Teknoloji; klavye ve mouse, hoparlör sistemleri, kulaklıklar ve kulaklık setleri, akım koruyucu ve AC adaptörler, evrensel kart okuyucular, modern oyun aygıtları ve daha fazlasını içeren çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Defender markası altında üretilip satılan tüm bu ürünler Avrupa pazarında yıllardır biliniyor. Firmanın ayrıca Redragon markası altında ileri seviye oyuncular için mouse, oyun kolu, kulaklıklar, klavye ve mekanik klavyeleri içeren özel bir profesyonel oyun aygıtları serisi mevcut. Bu aygıtlar yüksek kalite, fonksiyonellik ve uygun fiyat kombini ile yüksek popülerlik kazanmış durumda.

Defender Teknoloji ürünleri, kullanıcıları için azami ölçüde tüm detayların göz önünde bulundurulduğu konforlu bir yaşam ortamı sunmayı amaçlıyor. Firmanın kendi Ar&Ge’si; her bir model için titiz araştırmalardan sonra optimum fonksiyon seti sunuyor. Firma konsepti « Küçük ayrıntılar mükemmeli oluşturur» Defender ürünlerini uygun fiyat seviyesinde ve eşsiz kılıyor. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel personeli ile Defender, aynı zamanda şirket partnerları için mükemmel lojistik, hızlı ve güvenilir servisi garanti ediyor.

Defender Technology CMO’su Vladislav Olinov yaptığı açıklamada şunları söyledi: “TNB Bilgisayar gibi ciddi bir partner ile işbirliği yapmaktan mutluyuz. Bu işbirliği, firmamızın yakın doğu ve uluslararası pazarlardaki gücünü arttıracaktır. Bu anlaşmayla ayrıca Türkiye’de çok sayıda kullanıcının zengin Defender ürün gamını deneyimleyebilecek olmasından ötürü mutluyuz.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?