Citrix-Palo Alto Networks İşbirliğiyle Genişletilmiş Ağ Koruması

Şirket, SD-WAN çözümü kapsamındaki yeni nesil güvenlik duvarlarının devreye alınmasını basitleştiriyor ve şubeler ile çalışma alanları çapında çok katmanlı güvenliğe olanak sağlıyor

Günümüzün işletmeleri, bugüne kadar olduğundan çok daha küresel ve iş birliğine odaklı. İnsanlar herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, sınırsız sayıda aygıt kullanarak çalışıyor. Ayrıca, farklı sistemlere ve sınırların ötesine erişerek bilgileri ile fikirleri paylaşıyorlar. Bu, endüstrileri bütün olarak dönüştürebilecek ve hatta yeni endüstriler yaratabilecek yeni üretkenlik ve inovasyon düzeyleri vadediyor. Ancak aynı zamanda, şirketlerin dikkatli bir şekilde kendilerini korumalarını gerektiren genişletilmiş bir saldırı düzeyi aracılığıyla yeni risklerin ortaya çıkmasına neden oluyor.

Citrix Systems de şirketlerin bunu yapmasına yardımcı olmak için ağ koruma yeteneklerini genişletiyor. Şirket, Citrix SD-WAN kapsamındaki yeni nesil güvenlik duvarlarının kolay bir şekilde devreye alınmasına ve yönetilmesine olanak sağlamak ve şirketlere varlıklarını şubelerde ve ötesinde korumak için ek güvenlik katmanları sunmak için küresel siber güvenlik lideri Palo Alto Networks ile işbirliği yaptığını duyurdu.