Çalışanların İmdadına Portege X30W-J Yetişecek

Test merkezimizin yeni konuğu Dynabook Portege X30W-J oldu.  Sadece 989 gram ağırlığındaki ikisi bir arada cihaz, 16 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Dynabook Europe GmbH, 11. Nesil Intel Core işlemcilere sahip dünyanın en hafif, 13,3 inç, hem tablet hem dizüstü olarak kullanılabilen bilgisayarı Portégé X30W-J’yi duyurdu. Sadece 989 gram ağırlığındaki ikisi bir arada cihaz, Evo ile belirlenen pil ömrü, başlama süresi, Thunderbolt 4 ve Wi-F6’ya yönelik katı gereklilikleri karşılamakla kalmıyor, bu gerekliliklerin daha fazlasını sunuyor. Ayrıca, Intel’in en son Project Athena kıyaslamalarında en iyi mobil bilgi işlem deneyimi sunan cihaz oldu. Portégé X30W-J, ince ve hafif tasarımıyla günümüz dünyasının mobil çalışanlarına eksiksiz bir araç seti sunuyor.

Hızlı ve odaklı

Intel’in 11. Nesil 10 nm dört çekirdekli Intel Core i5 ve i7 işlemcilerinin yüksek performanslı 28W varyantlarıyla donatılan X30W-J, yüksek depolama ve bellek seçenekleriyle dikkat çekiyor. Cihaz, kesintisiz verimlilik için, 4266 MHz 32 GB’ye kadar çift kanallı LPDDR4x bellek ve ultra hızlı PCIe SSD depolama (1 TB’ye kadar) desteğine sahip. Günümüzün giderek artan veri yoğun iş uygulamaları için ideal olan dönüşebilir cihazın, yeni nesil yüksek performans ve görsel deneyim sunan Intel Iris Xe ile desteklenen yapılandırmaları da bulunuyor.

Ürünle ilgili videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?