BtcTurk ve Fibabanka’dan 7×24 Havale İşlemi

Türkiye’de bitcoin ve kriptoparaların kolaylıkla alım satımının yapılabildiği BtcTurk ve yeni nesil bankacılığın adresi Fibabanka iş birliğine imza attı. Anlaşma ile, BtcTurk kullanıcıları, Fibabanka hesaplarından tatil günleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat havale yapabilecek.

Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk, müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarını hızla karşılayabilmek için yeni nesil bankacılık hizmeti sunan Fibabanka ile iş birliği gerçekleştirdi.

Anlaşma kapsamında BtcTurk kullanıcıları, Fibabanka hesaplarından tatil günleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat havale işlemi gerçekleştirebilecek. Kullanıcılar böylece, para yatırma ve çekme işlemlerini yaparken EFT saatlerini beklemek zorunda kalmayacak.

Fibabanka hesaplarını BtcTurk’e tanımlayan kullanıcılar, hesap numarasını girmeye gerek duymadan, sadece Fibabanka müşterisi olarak para yatırıp çekebilecek. Kullanıcılar, BtcTurk’un web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Fibabanka’yı seçerek işlem yapabilecek.

Finansal teknolojilere yaptığı yatırımları, müşterilerine hızlı ve kolay bankacılık çözümleri sunmak için her geçen gün artıran Fibabanka ile iş birliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, “BtcTurk olarak iş ortaklıklarımız ile hizmet ağımızı genişletiyor ve bizlere güvenen kullanıcılarımıza farklı kanallar yaratmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hayata geçirdiğimiz bu iş birliği kapsamında; müşterilerimiz Fibabanka hesaplarından günün her saatinde gönül rahatlığıyla havale işlemi gerçekleştirebilecekler. Bu sayede EFT saatleri içerisinde işlem yapma zorunluluğu da ortadan kalkacak. BtcTurk olarak finans sektörünün gelecek tasarımında önemli bir rol üstlendiğine inandığım Fibabanka ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinin ülkemiz için de çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde hem teknolojinin getirdiği yenilikler hem de sağladığı imkanlar doğrultusunda, kullanıcılarımızın farklılaşan ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler geliştirmeyi sürdüreceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler: ,