BenQ Günümüz Şartlarında İş İletişimini Kolaylaştırıyor

Android tabanlı BenQ Smart projektörler, toplantı verimliliğini artırmak için önceden yüklenmiş iş uygulamaları ile mobil cihazlardan kolay kablosuz yansıtma yapılmasına İmkan veriyor.

BenQ, büyüyen BYOD trendinde iş iletişimini kolaylaştırarak görsel ekranların potansiyelini ortaya çıkarmak için tasarlanan Smart Projektörleri ile son dönemde ön plana çıkıyor. Özellikle işletmelerin kullanımı için geliştirilen bu yeni ürünler, verimliliği ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için profesyonel kablosuz sunumlardan video konferans çözümlerine, cihaz uyum çeşitliliğinden USB portundan dosyaların doğrudan okunmasına kadar modern toplantı odalarındaki birçok ihtiyacı karşılar.

Sezgisel, kullanıcı dostu bir işletim sistemi ile donatılan BenQ Smart Projektörler, toplantı odasında üretkenliği artırmanın yanı sıra Over-the-Air (OTA) aracılığıyla aygıt yazılımının zahmetsizce yükseltilmesi için önceden yararlı iş uygulamaları ile yüklenmiştir. Birden fazla platform ve cihaz arasında kolay kablosuz aynalamaya ek olarak, Blizz aracılığıyla video konferans yapmak, Firefox tarayıcısını kullanmak, WPS Office aracılığıyla işbirliği içinde belgeler oluşturmak veya TeamViewer’dan cihazları uzaktan kontrol etmek mümkündür.

Sırasıyla Full HD, WXGA’dan XGA’ya çözünürlüklere sahip standart atış modelleri EH600, EW600 ve EX600’ün yanı sıra, kısa mesafeli modeller EX800ST ve EW800ST toplantı odasında daha fazla alan bırakır.

Smart projektörler ayrıca; X-SignYayın Sistemi, Hesap Yönetim Sistemi (AMS) ve Cihaz Yönetim Sistemi (DMS) dahil daha kapsamlı yönetim uygulamaları sağlar. Kullanıcılar kişiselleştirilmiş dosyalarına AMS aracılığıyla bulut üzerinden erişebilirken, BT yöneticileri birden çok hesabı ve cihazı tek seferde kolayca yönetebilir veya herhangi bir toplantı odasının projeksiyon ekranlarına anlık mesajlar gönderebilir.

BenQ, devrim niteliğindeki İşletmeler için Smart Projektörlerin çalışanların fikirlerini paylaşma ve verimli bir şekilde işbirliği yapma yetkisine sahip olduğu bir ortam yaratacağını ve ayrıca BYOD eğiliminin büyümesiyle üretkenliği artırmaya yardımcı olacağını umuyor.

Ürünler hakkında hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,