Ali Sarı, Experian’da

Ağustos 2018 itibariyle, Experian’ın Ortadoğu ve Türkiye’den Sorumlu Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak atanan Ali Sarı, uzun yıllardır sektördeki bilgi ve deneyimiyle Experian’ın bu bölgelerdeki iletişim ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ali Sarı, sırasıyla ICRON, Peppers & Rogers Group ve Accenture gibi şirketlerin Kurumsal İletişim ve Pazarlama departmanlarında görev aldı. Peppers & Rogers Group’ta hem Türkiye hem de Ortadoğu bölgelerinden sorumlu olan Ali Sarı, şirketin Dubai ofisinde de görev aldı. ICRON’da ise Türkiye pazarı dahil olmak üzere, hem Avrupa hem de Asya Pasifik bölgelerine destek verdi.

Experian Türkiye Genel Müdürü Mehmet Bozacıoğlu, Experian Türkiye’nin büyümeye devam ettiğini ve bu atamanın uluslararası alanda Türkiye’ye verilen önemin bir göstergesi olduğunu belirterek sözlerine devam etti:
“Türkiye’de son 10 yıldır istikrarlı bir şekilde büyümemizi sağlayan, güçlü yerel kadromuz ve dolayısıyla insan kaynağına yatırımımız devam ediyor. Önümüzdeki dönemde de, uluslararası uzmanlığımızı ülkemiz finans ve ilgili diğer sektörlere inovatif yaklaşımlarla sunmaya devam edeceğiz. Bunun bir göstergesi de, pazarlama ve iletişim çalışmalarımıza verdiğimiz önem. Ali Sarı’nın ekibimize katılmasıyla gerek iş ortaklarımız gerekse nihai tüketici ile çok daha etkin bir iletişim içinde olacak, çözüm ve hizmetlerimizin daha yakından tanınması yönünde çalışacağız.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?