ACRON Bilişim SAP NOW 2018’de ACRON4U’yu Tanıttı

Türkiye’nin kurumsal yazılım alanındaki en önemli teknoloji etkinlikleri arasına gösterilen ve bu yıl 23. kez düzenlenen SAP NOW İstanbul, 25 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. SAP Türkiye’nin 5000’den fazla profesyoneli bir araya getirdiği ve “Şimdi Tam Zamanı!” temasıyla hayata geçirdiği etkinlikte, ACRON Bilişim de Altın Sponsor olarak yer aldı.

Etkinlik kapsamında ACRON Bilişim iki farklı sunum gerçekleştirdi. “Rotamız: Dijital Dönüşüm” ve “Akıllı İK Dönüşüm Yolculuğunuzu Talento Paketi ile Hızlandırın” konulu sunum sunumlar, ACRON SAP Grup Müdürü Uğur Özdemir tarafından gerçekleştirildi. Özdemir bu kapsamda; SAP’nin dijital dönüşüm altyapısına ve ACRON’un bu kategorideki çözümlerine vurgu yaptı.

ACRON Bilişim SAP NOW İstanbul etkinliğinde ayrıca, dijital dönüşüm, Endüstri 4.0 uygulamaları, S/4 HANA dönüşüm projeleri ve BW/4 HANA dönüşüm projeleri gibi katma değerli çözümleri tek bir çatı altında topladığı ACRON4U’yu da tanıttı.

ACRON Bilişim Genel Müdürü Özgür Yavuzkara konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“ACRON4U ile bugün, 20’den fazla sektörde, 200 farklı müşteri ve 340’tan fazla proje ile bilgi birikimimizi, yeni nesil IoT ve Dijital Dönüşüm Uygulamaları ile harmanlayarak ilerliyoruz. Hem IoT hem de ERP uygulamalarının, geleceğin trendleri ile uyum içinde çalışmasını amaçlıyoruz. Yalnızca ERP tarafındaki yenilikleri değil, farklı saha uygulamalarını da en yakın şekilde takip ederek, müşterilerimizin iş süreçlerinde dönüşüm yapmayı hedefliyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında çalışanların takip edilmesinden, enerji ve ham madde tüketimlerinin cihazlar ile ölçülmesine, önleyici bakım uygulamalarından akıllı şehirciliğe, müşterilerimizin sahadaki süreçlerini iyileştirmek üzere çalışıyoruz.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?