451 Research Raporuna Göre Vertiv ‘Kendi Ruhunu Buldu’

451 Research’ın şiirsel bir dille ortaya koyduğu rapor, “Kendi Ruhunu Bulan” Vertiv’in “Daha Güçlü ve Çevik” hale geldiğini ortaya koyuyor. Raporda bölgeler arasındaki gelişen mühendisliğe ve pazarlama koordinasyonunun yanı sıra kanala verilen öneme dikkat çekiliyor.

Bilgi teknolojileri analiz şirketi 451 Research, geçtiğimiz yayınladığı raporda Vertiv’in büyüyen veri merkezi pazarından daha büyük bir pay elde etmek için kapsamlı portföyü ve küresel ayak izinden yararlanmaya hazırlandığının altını çizdi. Vertiv’in yaklaşık üç yıl önce Platinum Equity şirketi tarafından satın alınmasından bu yana ilk kapsamlı analist değerlendirmelerinden biri olan raporda, şirketin küresel operasyonları genelinde artan çevikliği ve etkili büyüme stratejilerinden övgüyle bahsediliyor.

Raporu hazırlayan 451 Research’ın veri merkezi hizmetleri ve altyapıdan sorumlu ana analisti Daniel Bizo, Vertiv’in mühendislik ve bölgeler arası pazarlama koordinasyonundaki gelişmeler sayesinde daha güçlü ve çevik olmak üzere yeniden yapılandığını belirtti. Bizo, “Şirketin yeni yönetim ekibi, kârlılığı artırmak ve pazarın gerçekleriyle uyum sağlayabilmesi için organizasyonu harekete geçirebileceklerini kanıtladı” dedi.

Raporda ayrıca Vertiv’in iş ortaklığı programında yaptığı değişikliklere de değinildi ve özellikle kanal iş ortakları için Vertiv deneyiminin daha basit ve kolay bir hale getirildiği vurgulandı.

Daha yapacakları çok iş olduğunu söyleyen Vertiv CEO’su Rob Johnson, “Öngörülen ve öngörülemeyen teknolojilerin sektörde bir anda köklü değişikliklere neden olma potansiyeli mevcut. Vertiv olarak bizim hedefimiz güçlü bir hale getirdiğimiz çevikliğimizden yararlanarak bu değişiklikleri müşterilerimiz için bir avantaj haline getirmek ve daha da büyümektir” diye konuştu.

Etiketler: ,