Oracle Impact ile Yeni Teknolojinin Sunabileceklerine Geçiş Zamanı

Oracle, iş dünyasındaki yenilikleri paylaşacağı ve işlerinizi farklı şekilde ve daha iyi yapmanızı sağlayacak ipuçlarını masaya yatıracağı Oracle Impact etkinliğini 19 Eylül’de Fairmont Quasar İstanbul ‘da gerçekleştirecek.

Oracle Impact 19 Eylül’de Fairmont Quasar İstanbul ‘da gerçekleştirilecek. Şirket tarafından yapılan duyuruda katılımcılara, “Yapay Zekâ (AI), Makine Öğrenimi, Nesnelerin İnterneti ve Blockchain’i klişe üstesinden gelmeniz gereken, tedirgin edici ve aksamaya sebep olabilecek zorluklar olarak düşünmeyi artık bırakma zamanı” mesajı verildi.

Bu etkinlikte katılımcılar iş süreçlerini daha pürüzsüz ve hızlı hale getirmek içim gereken ipuçlarını alacak. Yeni ürün ve hizmetlerini ışık hızıyla nasıl pazara sunabilecekleri ile ilgili fikirleri tazeleyecek olan katılımcılar, tüm iş fonksiyonlarını, bir Silikon Vadisi start-up işletmesi gibi duyarlı, bağlantılı ve çevik hale getirmek için gerekenleri de ilk ağızdan dinleyebilecek.

İşinizin ve kuruluşunuzun geleceğini konu edinen Oracle Impact Etkinliği ilgili detaylı bilgiyi buradan alıp, etkinlik kaydını da yine aynı sayfadaki linkten gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlikle ilgili hazırlanan videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?